Tesla’nın Sitesindeki Dogecoin Ayrıntısı Coşku Yarattı - Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Tema:
Kayıt
  #1  
Alt 11-09-2022, 03:28:00
AboveShaft adlı üyenin avatarı
Platin Üye
 
İstanbul Şubesi
Üyelik Tarihi: 26-11-2006
Mesajlar: 48.714
Konular: 31464
Tesla’nın Sitesindeki Dogecoin Ayrıntısı Coşku Yarattı

Bir Twitter kullanıcısı kaynak kodunda DOGE referanslarını yine keşfettikten sonra Tesla, internet sitesinin arka ucuna Dogecoin odeme kodunu yine eklemiş bulunduğunu farketti.

Gecen yıl odeme koduna kısa bir sureliğine ‘SHIBA ’ eklenmesinden sonrasında, Tesla ’nın Dogecoin icin yaklaşan desteği ile coşku arttı. Ancak Shiba kodu sonradan kaldırıldı ve Tesla hÂl resmi olarak DOGE ’yi kabul edeceğini acıklamış değil.

Bu, Elon Musk ’ın Tesla ’nın yakında Dogecoin kullanarak satın alınabilecek mamuller sunacağını duyurmasının ardından geldi.

Tesla Dogecoin ’i kabul edecek mi?

Twitter kullanıcısı @[Sadece kayıtlı kullanıcılar bağlantıları görebilir. ]Deepu tarafınca ilk defa fark edildiği şeklinde, Tesla Model Y odeme sayfası bir defa daha guncellendi, bu sefer Dogecoin ’den ozel olarak bahsedildi.

Hem Planet Crypto hem de Twitter kullanıcısı @KBluezr tarafından doğrulanan “v3” kaynak kodu, odemeler bolumunde Dogecoin ’den ozel olarak bir kripto para birimi olarak bahsediyor.

Bir ornekte, orneğin, ‘kripto: “Dogecoin” kodu, oteki odeme turlerinin olduğu bir bolumde. Buna Apple Pay, kartlar ve otomatik odemeler de dahil. Kaynak kodundaki ikinci bir dosya da Dogecoin ’in marka renklerine iki referans ihtiva eder.

Dogecoin ayrıca odeme koduna dahil edilen tek kripto para birimi benzer bicimde gorunuyor. Daha ilkin Tesla tarafından kabul edilen Bitcoin ’den laf edilmiyor. Ancak, kod ek olarak MetaMask ile alakalı ayrı bir parcaya sahip.

Ancak Tesla ’nın Dogecoin ’i bir odeme yontemi olarak uygulayıp uygulamayacağı belirsizliğini koruyor ve bu aşamada belirsizlik devam ediyor. Bu, ozellikle onceki ‘SHIBA ’ kodunun kaldırılmasından sonra yeni bir buyume. Boyle bir odeme yonteminin halka sunulacağının garantisi yok.

Elon Musk, DOGE ’ye desteğini acıkca belirtmiş olsa da, her şeyden ilkin şirketten resmi onaylama gelmesi gerekecek.

₿-Kaynak
Instagram
₿-Yatırım Tavsiyesi Değildir
₿-Habere kendi yorumumu kattım.
Alıntı ile Cevapla

Tag Ekle
’den, ’nın, ancak, bir, coşku, doge, dogecoin, kabul, kaynak, kodu, kullanıcısı, odeme, olarak, tesla, twitter

Seçenekler


İletişim