GoDaddy benimle dalga geciyor - Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Tema:
Kayıt
  #1  
Alt 27-08-2023, 06:03:12
Guest adlı üyenin avatarı
Yarbay
 
Yurtdışı Şubesi
Üyelik Tarihi: 09-08-2021
Mesajlar: 9.763
Konular: 1464984
GoDaddy benimle dalga geciyor


Yeni domain alırken 2 TL ya da 3 TL gibi fiyatlarla milleti kandırıp kendine bağımlı hale getireceğini sanıyor sanırım GoDaddy.

alırken gectiğimiz yıl 16.99 TL gibi bir fiyatla domain aldım. Senesi dolmasına 25 gun kaldı. 1 yıl uzatarak domain yenilemek istediğimde godaddy domain yenileme ucreti olarak dalga geciyor gibi 94 TL gibi rakam cıkardılar bana.

Hemen transfer yaptım Guzel.net.tr'ye. Guzelnet domain yenileme ucreti 51 TL tuttu. Tavsiyemdir kimse GoDaddy gibi bir firma ile devam etmesin.

Ardından bana mesaj atmışlar.

GoDaay mesajı tam olarak şoyle:

Yalan yok.
Gittiğinizi gormekten dolayı uzuntu duyuyoruz.
Alan adlarınızı GoDaddy ’den transfer etmiş olmanız bizim icin uzucu. Ancak en başta bizi tercih ettiğiniz icin teşekkur ederiz.

Transfer işleminiz hatalı olarak gercekleştiyse veya fikrinizi değiştirdiyseniz, durumu duzeltmek icin lutfen 0 850 390 75 46 numaralı telefonu arayın. İlgilenirseniz, bazı alan adlarında duşuk fiyatlı secenekler ve 79,99 TL 52,99 TL transfer ucretleri sunmaya devam ediyoruz.*

Her zaman yeni promosyon ve urunleri piyasaya suren bir şirketiz. En iyi fırsatları gormek icin sitemizi duzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın. Karşınız nasıl fırsatların cıkacağını bilemezsiniz.
Alıntı ile Cevapla

Tag Ekle
GoDaddy benimle dalga geciyor | İyinet - Webmaster Forumu

Seçenekler


İletişim