Neler yeni

Ağ işletmenliği

Disket

Moderatör
Katılım
24 Nis 2019
Mesajlar
1,000
Tepkime puanı
3
Konum
Ankara
Merhabalar,

İnternette bu konu hakkında bir şeyler araştırdım ama yeterince bilgi sahibi olamadım. Dedim´ki birde buraya yazayım muhakkak Ağ işletmenliği mezunu olup bu işlerle ilgilenen birileri vardır.

Şimdi konuya gelelim; Ben Meslek lisesi Son sınıf ağ işletmenliği öğrencisiyim. Şuanda iyi bir şirkette staj yapmaktayım. Önümüzdeki sene üniversiteye başlayacağım ancak hangi bölüm okumam gerektiği hakkında bir kaç soru işareti var kafamda.

İlerde Mesleğimle ilgili bir iş yapmak istiyorum ancak bunun için üniversitede hangi bölümü okumam gerektiğine dair pek bilgi yok. Bilgisayar mühendisliği falan diyorlar ama LYS ile öğrenci alıyormuş bu saatten sonra biraz zor olur LYS ye girip bilgisayar mühendisliği kazanmak.

İlerde üniversite bittikten sonra Cisco sertifikalarını almaya´da çalışacağım.

Şimdi bana üniversitede şu bölümü okursan daha faydalı olur bu bölümü okursan daha faydalı olur gibi yorumlar yapabilecek birileri var mı forumda ?

Ayrıca Network konusunda kendimi geliştirmem için tavsiyelerde bulunmak isteyenler varsa onları´da dinlemek isterim. Muhakkak birileri vardır bu forumda bu işi yapan güzel önerilerinizi bekliyorum.
 
Üst