Neler yeni

İnstagram Karanlık Mod Detayları

admin

Yönetici
Moderatör
Katılım
23 Nis 2019
Mesajlar
28
Tepkime puanı
3
Konum
Türkiye
İnstagram Karanlık Mod Detaylarıİnstagram Karanlık Mod (Gece Modu) ile Andorid cihazlarda kullanılabiliyor. Tüm dünyada en popüler uygulamaların çıkardığı ve kullanıcılar tarafından sevilen popüler güncelleme ünlü sosyal medya uygulaması içinde geldi. İnstagram Karanlık Mod, Nasıl Yapılır anlatıyoruz ve detaylıca açıklıyoruz.

Siyah Tema, Gece ve Karanlık Modu olarak’da bilinen bu özellik İnstagram’ın yaptığı son güncelleme ile eklendi. Android telefon kullananların bu karanlık modu kullanabilmesi için sürümlerinin 10 olması gerekmektedir.

Dünyada popüler olan ve çok kullanıcısı bulunan her uygulama Karanlık Mod özelliğini yoğun ilgi ve istek üzerine kendi uygulamalarına geliştirmeye başladı.
İnstagram Karanlık Mod ile çoğu Android kullanıcısı memnun ettiğini güncelleme hakkında yapılan yorumlardan görebiliyoruz. Bu özelliği hem dünyada hemde ülkemizde bu kadar popüler yapan gerçekleri hiç merak ettiniz mi?.

Dünyada popüler olduğu gibi Night mode for instagram adı altında bu özelliğin geliştirilmesinde bazı büyük etkenler bulunuyor.
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her neslin elinde akıllı cihazları görebilirsiniz. Yalnızca elimizde tuttuğumuz telefon değil, evimizde izlediğimiz televizyon, oynadığımız bilgisayar ve dışarıda gezerken gördüğümüz akıllı reklam panoları, otobüse bindiğimiz zaman karşımıza çıkan uyarıcı televizyonlar gibi hemen hemen her yerde her an bu tür cihazları görüyoruz.

Gün içerisinde bu kadar radyasyona maruz kalan gözlerde kuruluk ve yorgunluk oluyor bunların sonucunda göz bozulmasına kadar gidebiliyor.
Night mode for instagram olarak duyurulan bu özelliğin sıradan bir görünüşten ibaret olduğunu düşünmeyin.

İnstagram Karanlık Mod özelliği yalnızca Android cihazlarda değil aynı zamanda İOS işletim sistemli mobil cihazlarda’da kullanılabilir. İlerleyen zamanlarda bu tür gece modlarını ve karanlık temaları hemen hemen her uygulamada ve İnternet sitesinde göreceğiz.
 
Üst