Neler yeni

Türkçe mIRC v6.35

Disket

Moderatör
Katılım
24 Nis 2019
Mesajlar
1,000
Tepkime puanı
3
Konum
Ankara
mIRC'i 1997 yılından beridir Türkçeye çeviren birisi (ve mIRCi ilk kez Türkçeye çeviren birisi) olarak sizlere mIRC'in son sürümü olan v6.35'nin Türkçeye çevrilmişini sunuyorum.

Sizde sorunsuz, tamamen güvenli (virüs, trojan benzeri şeyleri barındırmayan) , kullanımı kolay Popups menüleriyle (Popups menüsü yeniden gözden geçirilmiştir.) rahat bir chat yapmak istiyorsanız sizi Türkçe mIRC'i kullanmaya davet ediyorum.

Not: Bu Program Panda Antivirüs ve Kaspersky 2009 (1 Haziran 2010 son güncellemelerine göre) Virüs tarama programları tarafından taranmıştır.

mIRC'in bu sürümünde toplam 6 değişiklik olmuştur. Bunlardan 2 tanesi yeni özellik ekleme, 4 tanesi ise bug (açık) giderme şeklinde olmuştur.

Toplam 6 Değişiklik Şöyledir:
  1. mIRC'in serverden düşmesine neden olan çok uzun nickname (100 karakterden daha uzunluktaki) gönderimleri bugu giderildi.
  2. PCRE v7.8 ve OpenSSL 0.9.8i Kütüphanesi güncellendi.
  3. Script Editörüne "Satır Numaraları" Özelliği eklendi. Böylece Script editöründe görünen satır numaralarının gösterimini iptal edebileceksiniz.
  4. /Toolbar komutunda Bitmap ayarlarında oluşan bug giderildi. Böylece varsayılan button sorunsuz bir şekilde çalışacak.
  5. Custom dialogları belirtilen limitler dahilinde yazılarda "rich" özelliğini destekleyecektir.
  6. Listbox pencerelerinin gösteriminde oluşan Bir bug giderildi. Pencerelerin Yatay sıralamasında oluşan bu bu giderilerek hepsi sorunsuz şekilde sıralanacaktır.
Döküman: MckruGeR'e aittir.

İNDİR
 
Üst