Pinterest Yonetiminde Bilmeniz Gereken Faydalı Bilgiler - Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Tema:
Kayıt
  #1  
Alt 26-11-2022, 15:34:56
Guest adlı üyenin avatarı
Yarbay
 
Yurtdışı Şubesi
Üyelik Tarihi: 09-08-2021
Mesajlar: 9.781
Konular: 1465002
Pinterest Yonetiminde Bilmeniz Gereken Faydalı Bilgiler

Pinterest...

İnternetten para kazanmanın yollarından biri son zamanlarda ivme kazanan pinteresttir. Hem spam hem de ozgun olarak para kazanabileceğiniz platformların başında gelir. Her işte olduğu gibi bunun icinde emek, sabır ve zamana ihtiyacınız olacağı kesin.

- Pinterestten spam yaparak para kazanacaksanız bir gun ban yiyeceğinizi bilmeniz ve kendinizi alıştırmanız gerekiyor. Ne kadar gec ban yerseniz sizin icin kazanc o kadar fazla artacaktır. Bu nedenle ceşitli denemelerle bu sureyi uzun tutabilirsiniz. Orneğin pin surenizi onceleri 10 dakika, pin sayısı fazlalaştığı zaman 30 ve 60 dakikalara cekebilirsiniz. Bu sizin ban yemenize engel olmasada ben faydası olduğunu duşunenlerdenim. Ayırca pinterest hesabınıza surekli girmemenizi oneririm bu durumda ban yeme olasılığınız artacaktır.

*Kategori ve keyword secimleri para kazanmanızın en buyuk etkenidir. Ana kategori dışında alt kategori secimleri ve keywordlerinin daha başarılı olduğunu duşunuyorum. Tabi bu alan deneme yanılma yontemleriyle dolu. Tecrube ve takip ederek zaman icerisinde bu alanlarda deneyim kazanacaksınız.

*Pinterest hesaplarınızda acıklama kısmını es gecmemenizi tavsiye ederim. Kısada olsa kategorinizi acıklayan cumleler girmeniz size artı fayda sağlayacaktır. Ayrıca paylaşım başlığınızda guzel olmalı.

*Tercihinize gore pano sayılarını fazlalaştırabilirsiniz. Ortalama 3-4 pano yeterli olacaktır. Tek pano uzerine calışıp başarılı olan bir cok hesap olduğunuda bilmenizi isterim.

* Pinterest hesabınızı kurduğunuz zaman ister ozgun ister spam olsun her zaman beklemeniz ve sabretmeniz gerekiyor. Hesabınızı oluşturduktan 2-3 ay sonra hitlerde belirgin artışlar başlayacaktır.

*Eğer ozgun olarak yapıyorsanız ki her zaman ozgun icerikten yanayım gunluk en az 10-15 paylaşım yapmalısınız. Aynı fotoğrafları paylaşmamalısınız ve #etiket girmeniz nacizane tavsiyelerim arasındadır
Alıntı ile Cevapla

Tag Ekle
artacaktır, ban, bir, faydalı, gerekiyor, kadar, olduğunu, ozgun, pano, para, paylaşım, pinterest, sizin, spam, zaman

Seçenekler


İletişim