🌟 HesapBank.Net 👈 Artık Bizde Varız ✔ Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat 🌟 - Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Tema:
Kayıt
  #1  
Alt 26-11-2022, 15:35:49
Guest adlı üyenin avatarı
Yarbay
 
Yurtdışı Şubesi
Üyelik Tarihi: 09-08-2021
Mesajlar: 9.781
Konular: 1465002
🌟 HesapBank.Net 👈 Artık Bizde Varız ✔ Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat 🌟

Artık Bizde Varız.
HesapBank.Net Olarak Sosyal Medya Hesap Satış Sektorunde Yeni Bir Soluk ve Taze Kan Olarak , Her İhtiyaca ve Butceye Uygun Fiyatlı Hesaplarla Sizlerleyiz.

Sistem ozelliklerinden bazıları

"HesapBANK" cok gelişmiş bir hesap satış platformudur. Sizlere en iyi kullanım deneyimi sunmak icin bazı cok gelişmiş ozelliklerimizden bahsetmek isteriz.
Satın aldığınız hesapların bilgileri anında panelinize duşer. 7/24 otomatik kredi kartıyla bakiye yuklemesi yapabilirsiniz. Basit sipariş ekranı ile ister tek tek, ister toplu hesap alabilirsiniz. Aldığınız hesapların bilgileri direk gorebilir yada xlsx olarak indirebilirsiniz. Destek talebi gondererek aklınıza takılan her konuda destek alabilirsiniz. Bunların yanı sıra sistemimizdeki satın aldığınız butun hesaplar veritabanımızda şifreli tutulur ve verileriniz guvenle saklanır. Neden sizden hesap almalıyım?

Hesap alacakların aklına takılan ilk soru "hesaplar guvenli mi, nasıl acılıyor?" oluyor.
Satın aldığınız hesaplar her seferinde farklı IP ve user-agent kullanarak takip edilemez şekilde oluşturuluyor. Hesaplarınız sadece size ozeldir ve satın aldığınız hesapların giriş bilgileri bir başka kullanıcıya verilmez.
Ozenle oluşturulan kapanma riski neredeyse hic olmayan hesaplar. Satılan bir hesabın bilgisi bir başka kullanıcıya daha satılmaz. Size ozeldir! Hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı hesap garantisi veriyoruz! Hesaplar business olarak acılmıştır. Hesaplarda bulunan tokenler toplamda en kaliteli 21 token servisi arasından random şekilde alınan tokenlerde oluşmaktadır. Her ne kadar kaliteli servisler olsada token servisleri pinterest insiyatifinde olduğundan hic bir servisin garantisi yoktur. Session kullanacak arkadaşlara banlanmayı engellemek yada ihtimali en aza indirebilmek icin proxy kullanılmasını oneriyoruz. Hesaplar sisteme eklenmeden once en az 3-4 gun bekletilir, boylece shadow riski en aza iner. Her hesap turune girdiğinizde hesap ozellikleri ekranında alacağınız hesaplar ile ilgili tum bilgilere ulaşabilirsiniz. Hesapların neredeyse tamamının ulkesi ABD, dili ingilizcedir. Sitemize uye olup mail adresinizi bize bildirdiğiniz takdirde deneme hesaplar alabilmeniz icin 5 TL bakiye hesabınıza tanımlanır. Herkese yuklediği bakiyenin + %20 i kadar bakiyeyi biz hesabına yukluyoruz. Size hediye ediyoruz . ( 20 TL ve uzeri yuklemeler icin) Sitemizdeki hesapların en ucuzu 50 kuruş, en pahalısı 1,50 liradır. Tum hesaplar belli aralıklarla shadow sorgulamasından gecirilip temiz şekilde sistemimizde barındırılmaktadır. Olurda shadow ile karşılaşılırsa kontroller sonucu uygun gorulurse bakiye iadesi yapılır. Aldığınız hesapların formatı : Mail:Şifre:Kullanıcı-Adı: Session:Token-1:Token-2:Token-3:Token-4:Tarih şeklindedir. Toplu alımlarda teklifiniz icin Mail yada destek talebi yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Not: Satış baltalayıcı yorum ve mesajlarda eksi trade hakkımı sakli tutuyorum.
Site Adresimiz
[Sadece kayıtlı kullanıcılar bağlantıları görebilir. ]
Alıntı ile Cevapla

Tag Ekle
aldığınız, bilgileri, bir, hesap, hesapbank.net, hesaplar, hesapların, hizmet, için, ile, kaliteli, olarak, satın, shadow, uygun

Seçenekler


İletişim