Badnick muafnick Yardım

• Merhaba,

Saygıdeğer Forumum.net Kullanıcıları. TC Kimlik Sistemimizi Aktif Hale Getirmiş Bulunuyoruz.
    TC Kimlik Onayı Yapmayan Kişiler Forum İçerisinde Sadece Konu Görünteleyebilecek,
    Özel Mesaj, Konu Açmak ve Post Göndermek İşlemlerini Yapamayacaklardır.
    Sizden TC Kimlik Onayı Yapmanızı ve Gerçek Bir Kullanıcı Olduğunuzu Kanıtlamanızı İstiyoruz İSİM ve SOYİSİM büyük harf ile yazılmalıdır.

https://www.forumum.net/account/tc-confirm

Teşekkürler. Forumum.net Yönetim

Disket

Moderatör
Moderatör
Profili Onaylı
24 Nis 2019
1,000
7
Ankara
S.A ARKADASLAR IYI GECELER 2.5 SAATTIR ARIYORUM denemedıgım muaf kodu kalmadı size zahmet bı yardımcı olurmusunuz
Kod:
alias -l bn var %s 1 | while (%s <= $lines(nickler.txt)) { if $+(*,$read(nickler.txt,%s),*) iswm $2 { hinc -m bn nk 1 | ban -k $1 $2 2 2BadNick Taramasına yakalandınız. Yasaklı Nick :4  $2   | break } | inc %s }
on *:text:.badkontrol*:#kelebek: if $nick !isop $chan { | halt } | { $iif($hget(bn),hfree bn) |  msg #kelebek@ 2Badnick taraması başlatıldı. 4 $nick 2 3 Dk içinde BadNick'ler atılacaktır Lütfen bekleyiniz.. | var %1 1 | while (%1 <= $nick(#,0)) { bn # $nick(#,%1) | inc %1 } | msg #kelebek@ 4 $nick 2BadNick Taraması Yaptı; 4 $+($chr(40),$iif(!$hget(bn,nk),0,$hget(bn,nk)),$chr(41)) 2BadNick atıldı. }
arkadaslar .badkontrol yazdıgımda nickler.txt deki badları atıyor kodda sıkıntı yok fakat benım ıstedıgım belirlediğim 2-3 nıckı atmasın muaf kodları hepsını denedım fakat yapamadım bu koda ayarlamam lazım

yardımcı olursanız cok sevınırım şimdiden tşkler

Tepkiler: QWE