Toolbar Komutu

• Merhaba,

Saygıdeğer Forumum.net Kullanıcıları. TC Kimlik Sistemimizi Aktif Hale Getirmiş Bulunuyoruz.
    TC Kimlik Onayı Yapmayan Kişiler Forum İçerisinde Sadece Konu Görünteleyebilecek,
    Özel Mesaj, Konu Açmak ve Post Göndermek İşlemlerini Yapamayacaklardır.
    Sizden TC Kimlik Onayı Yapmanızı ve Gerçek Bir Kullanıcı Olduğunuzu Kanıtlamanızı İstiyoruz İSİM ve SOYİSİM büyük harf ile yazılmalıdır.

https://www.forumum.net/account/tc-confirm

Teşekkürler. Forumum.net Yönetim

Disket

Moderatör
Moderatör
Profili Onaylı
24 Nis 2019
1,000
7
Ankara
mIRc orjinaL TooLbar'ı mIRc Komutuyla Yada popread.dll iLe Açıp Kapatma yapıLabiLirmi...
Yani mIRc Üzerindeki OrjinaL TooLbar'ı açıp kapatmak için mIRc'e özeL kod Varmı yoKsa Popread.dll Bunu YapabiLirmi...
Bunu Neden istiyorum şimdiki dilog toolbarLarı açınca mIRc orjinaL toolbarı y arkada kaLıyor yada toolbar'a zarar veriyor vs vs...
ben tema OLayı yaptım ve temaya girince mIRc'in orjinal toolbarını açma komutunu yapıcam... ama modifiye toolbarı seçersem mIRc'in orjinaL Toolbar Kapatma komutunu yapıcam mesela

alias laurelltema {
background -asdx
background -l system\tema\laurelltema\orta.jpg
background -hr system\tema\laurelltema\bar.jpg
}
bunu yaptığımda modifiye toolbar kapanıcak yani o kolay dialog -x toolbar toolbar...
ama sorun şu modifiye toolbara geçiş yaparsam orjinaL mIRc toolbarını nasıL kapatıcam... YardımLarınızı bekLıyorm...