Whatsaap Bussines Geldi IOS

 • Merhaba,

  Saygıdeğer Forumum.net Kullanıcıları. TC Kimlik Sistemimizi Aktif Hale Getirmiş Bulunuyoruz.
  TC Kimlik Onayı Yapmayan Kişiler Forum İçerisinde Sadece Konu Görünteleyebilecek,
  Özel Mesaj, Konu Açmak ve Post Göndermek İşlemlerini Yapamayacaklardır.
  Sizden TC Kimlik Onayı Yapmanızı ve Gerçek Bir Kullanıcı Olduğunuzu Kanıtlamanızı İstiyoruz İSİM ve SOYİSİM büyük harf ile yazılmalıdır.

  https://www.forumum.net/account/tc-confirm

  Teşekkürler. Forumum.net Yönetim

Emre

Love FN ❤️
Yönetici
Profili Onaylı
23 Nis 2019
13
5
Whatsaap bussines geldi IOSiOS kullanıcıların dört gözle beklediği WhatsApp Business sonunda kullanıma sunuldu. Peki, WhatsApp Business iOS kullanıcılarına neler sunuyor? Gelin, yakından bakalım.


WhatsApp Business iOS için kullanıma sunuldu!
Popüler anlık mesajlaşma uygulamasının iş dünyası için geliştirmiş olduğu servis, sonunda iOS kullanıcıları içinde kullanıma sunuldu.
WABetaInfo raporlarına göre, WhatsApp Business şimdilik Apple TestFlight beta programına kayıtlı olan kullanıcıların erişime açılmış durumda.
WhatsApp Business iOS

WhatsApp Business nedir?
WhatsApp‘ın neredeyse tüm dünyada yaygınlaşması ve artık iş iletişimi için de kullanıldığını fark eden şirket, müştelerilerle işletmeleri bir araya getirerecek WhatsaApp Business ile karşımıza çıkmıştı.
Bu hizmet sayesinde müşteriler ile işletmeler zaman kaybı yaşamadan hemen iletişime geçmesi sağlanıyor.
Business hizmetiyle beraber ayrıca işletme sahipleri, hem şahsi WhatsApp hesaplarını hem de şirket hesaplarını tek bir cihaz üzerinden kontrol edebiliyor.
Yani, bu hizmetle hem kişisel hesabınızı hemde işletmenizin hesabını tek bir çatı altında kontrol edebiliyorsunuz.
WhatsApp Business iOS

WhatsApp Business iOS Beta testlerine nasıl katılırım?
App Store üzerinden TestFlight uygulamasını indirdikten sonra, beta testlerine geçebilmek için buraya tıklayın.Linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan”Start Testing (Teste Başla)” seçeneğine tıklayın. Teste Başla tıkladıktan sonra bu sayfadan TestFlight uygulamasına yönlendirileceksiniz.
Uygulamaya yönlendirildikten sonra beta testlerine katılım şartlarını ve koşullarını kabul edin. Tüm bunları yaptıktan sonra geriye kalan tek işlem ise, App Store üzerinden indirmiş olduğunuz TestFlight uygulamasından, Business’ın Beta sürümünü indirmek. Böylece sizde, en son gelen yenilikleri herkesten önce deneyimleyebileceksiniz.
 
Tepkiler: QWE ve Jigsaw

Emre

Love FN ❤️
Yönetici
Profili Onaylı
23 Nis 2019
13
5
@QWE kesinlikle beklenen bişeydi bence geç bile kalındı
 
Tepkiler: QWE