Youtube Slayt Videolarından Para Kazanmayı Kaldırır mı? Kaliteli Video İçinNasıl Bir Şey Yapmalıyız?

• Konbuyu başlatan Richdryt
  • Başlangıç tarihi
  • Merhaba,

Saygıdeğer Forumum.net Kullanıcıları. TC Kimlik Sistemimizi Aktif Hale Getirmiş Bulunuyoruz.
    TC Kimlik Onayı Yapmayan Kişiler Forum İçerisinde Sadece Konu Görünteleyebilecek,
    Özel Mesaj, Konu Açmak ve Post Göndermek İşlemlerini Yapamayacaklardır.
    Sizden TC Kimlik Onayı Yapmanızı ve Gerçek Bir Kullanıcı Olduğunuzu Kanıtlamanızı İstiyoruz İSİM ve SOYİSİM büyük harf ile yazılmalıdır.

https://www.forumum.net/account/tc-confirm

Teşekkürler. Forumum.net Yönetim
R

Richdryt

Misafir
İyi akşamlar.
Bugün birkaç başlıkta gördüm, Youtube slayt videoları sevmiyor, durup dururken para kazanmaya kapatıyor gibi yorumlar gördüm.
Bende genelde mobilya ya da elbise modelleri üzerine slaytlar yapıyorum belli markalara ait ve alt kısımda şerit şeklinde fiyatlarını yazıyorum ürünlerin.

Şu an 1k izlenme ve 400 abonem var ama slayt olduğundan içimi korku kapladı, boşuna emek vermek istemiyorum.

Sonuç olarak görüntülü video yapsam yani videonun bir kısmında kendimi göstersem, ürünlerin ücretlerini yazıyla değilde sesle belirtsem daha mı özgün olur?
Eğer kanal ileride kapanacaksa bu sisteme geçmek istiyorum, uzman arkadaşlardan bu konuda fikir belirtmelerini rica ediyorum.

Video konuları: Doğtaş genç odaları ya da Colins yazlık t-shirt modelleri gibi.

Son olarak, nasıl bir şey yapabilirim.
Ürünleri yine slayt olarak ekleyip 10 saniye de bir değişerek fiyatlarını mı belirteyim (özellikleriyle birlikte)
Ürünleri video çekme programı açıkken siteye girip üzerlerine gelerek mi yapayım videoyu?
Ürünleri katalog şeklinde tanıtmakta var aklımda ama bunu hangi programla nasıl yaparım tam fikrim yok.

Gönül ister her ürünü gidip mobilya ya da elbise mağazsında tanıtmak ama o da zor iş tabi :)
Kendime belli bir tanıtım kalıbı hazırlamak istiyorum ve hepsini aynı şekilde yapmak istiyorum.